QQworld Auto Save Images - en to fa_IR translation catalogue (101 entries)

en:  (In Development)
fa_IR:  (در حال توسعه)

en: All remote images have been saved.
fa_IR: تمامی تصاویر خارج از وب سایت ذخیره شدند.

en: In Process...
fa_IR: در حال پردازش...

en: Please select post types.
fa_IR: لطفاً نوع مطالب را انتخاب کنید.

en: All done.
fa_IR: همه موارد انجام شد.

en: Yes
fa_IR: بله

en: No
fa_IR: خیر

en: Scanning...
fa_IR: در حال پویش...

en: ID
fa_IR: شناسه

en: Post Type
fa_IR: نوع مطلب

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Control
fa_IR: بازبینی

en: Done
fa_IR: انجام شد

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Normal
fa_IR: عادی

en: Fetch
fa_IR: گرفتن

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Auto Save Images
fa_IR: ذخیره خودکار تصاویر

en: QQWorld Auto Save Images
fa_IR: ذخیره خودکار تصاویر QQWorld

en: Installation
fa_IR: نصب

en: Notice
fa_IR: توجه

en: About
fa_IR: درباره

en: Automatically keep the all remote picture to the local, and automatically set featured image.
fa_IR: به صورت خودکار تمام تصاویر خارج از وب سایت را درون هاست ذخیره می کند و تصویر شاخص را تنظیم می کند.

en: General
fa_IR: عمومی

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Format
fa_IR: ساختار

en: Scan Posts
fa_IR: پویش مطالب

en: Pro Edition
fa_IR: نسخه حرفه ای

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Contact
fa_IR: تماس

en: Mode
fa_IR: حالت

en: Automatic
fa_IR: خودکار

en: Automatically save all remote images to local media libary when you save or publish post.
fa_IR: به صورت خودکار تمام تصاویر خارج از وب سایت را هنگام ذخیره یا انتشار مطلب درون رسانه سایت ذخیره می کند.

en: Manual
fa_IR: دستی

en: Manually save all remote images to local media libary when you click the button on the top of editor.
fa_IR: به صورت دستی تمام تصاویر خارج از وب سایت را درون رسانه سایت ذخیره می کند هنگامی که بر روی دکمه بالای ویرایشگر کلیک کنید.

en: When
fa_IR: زمان

en: Save post (Publish, save draft or pedding review).
fa_IR: هنگام ذخیره مطلب (انتشار ، ذخیره پیش نویس یا در حال بررسی)

en: Publish post only.
fa_IR: فقط هنگام انتشار.

en: Schedule Publish
fa_IR: برنامه ریزی انتشار

en: Save remote images via Schedule Publish.
fa_IR: تصاویر خارج از وب سایت را به وسیله برنامه ریزی انتشار ذخیره می کند.

en: Remote Publishing
fa_IR: انتشار از راه دور

en: Set Featured Image
fa_IR: تنظیم تصویر شاخص

en: Set first one of the remote images as featured image.
fa_IR: اولین تصویر خارج از وب سایت را به عنوان تصویر شاخص تنظیم می کند.

en: Grabbing from Each Posts
fa_IR: گرفتن از هر مطلب

en: All Images
fa_IR: همه تصاویر

en: First %d image only | First %d images only
fa_IR[0]: فقط %d تصویر اول

en: Minimum Picture Size
fa_IR: حداقل اندازه تصویر

en: Ignore smaller than this size picture.
fa_IR: چشم پوشی از تصاویر کوچکتر از این سایز.

en: Width:
fa_IR: عرض:

en: (px)
fa_IR: (پیکسل)

en: Height:
fa_IR: ارتفاع:

en: Maximum Picture Size
fa_IR: حداکثر اندازه تصویر

en: Exclude Domain/Keyword
fa_IR: چشم پوشی از دامنه/کلمه کلیدی

en: Add a Domain/Keyword
fa_IR: اضافه کردن یک دامنه/کلمه کلیدی

en: Change Image Filename
fa_IR: تغییر نام تصویر

en: Custom Filename Structure
fa_IR: ساختار نام فایل دلخواه

en: Original filename or automatic changed filename.
fa_IR: نام اصلی فایل یا نام فایل تغییر یافته خودکار.

en: Full date, e.g. 20150209.
fa_IR: تاریخ به صورت کامل به عنوان مثال 20150209.

en: YYYY, e.g. 2015.
fa_IR: سال به عنوان مثال 1397

en: MM, e.g. 02.
fa_IR: ماه به عنوان مثال 02

en: DD, e.g. 15.
fa_IR: روز به عنوان مثال 15

en: HHMMSS, e.g. 182547.
fa_IR: زمان به عنوان مثال 182547

en: Image Size
fa_IR: اندازه تصویر

en: Thumbnail
fa_IR: بند انگشتی

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Full Size
fa_IR: اندازه کامل

en: Link To
fa_IR: پیوند به

en: Media File
fa_IR: فایل رسانه

en: None
fa_IR: هیچ کدام

en: Align To
fa_IR: تراز کردن به

en: Left
fa_IR: چپ

en: Center
fa_IR: وسط

en: Right
fa_IR: راست

en: Auto Caption
fa_IR: عنوان خودکار

en: Additional Content
fa_IR: محتوای اضافی

en: For example: [Gbuy id='[Attachment ID]']
fa_IR: برای مثال: [Gbuy id='[Attachment ID]']

en: Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: All
fa_IR: همه

en: Posts
fa_IR: مطالب

en: Order By
fa_IR: ترتیب براساس

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Last Modified
fa_IR: آخرین اصلاحات

en: Comment Count
fa_IR: تعداد نظرات

en: Order
fa_IR: ترتیب

en: Speed
fa_IR: سرعت

en: Details or Purchase
fa_IR: جزئیات یا خرید

en: Download Trial Edition
fa_IR: دریافت نسخه آزمایشی

en: Server Edition
fa_IR: نسخه سرور

en: Professional Edition
fa_IR: نسخه حرفه ای

en: Free Edition
fa_IR: نسخه رایگان

en: Use Proxy
fa_IR: استفاده از پروکسی

en: View Details
fa_IR: مشاهده جزئیات

en: QQWorld Woocommerce Assistant
fa_IR: دستیار ووکامرس QQWorld

[ctx: contact]
en: Developer
fa_IR: توسعه دهنده

en: Official Website
fa_IR: وب سایت رسمی

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Cellphone
fa_IR: تلفن همراه

en: Original Link
fa_IR: پیوند اصلی
